Rafał Bula w Miejskiej Bibliotece Publicznej

19 listopada w budynku odnowionej Miejskiej Bibliotece Publicznej na zaproszenie dyrektor Joanny Wicik gościł Rafał Bula - pasjonat lokalnej historii, autor wielu publikacji popularnonaukowych, były kronikarz kopalni „Ziemowit".

Uczestnicy spotkania wysłuchali wspomnień i relacji z wydarzeń, które zaprezentował w swojej najnowszej książce Świadkowie Cierpienia i śmierci w Lędzinach 1939 - 1955.

Słuchacze, w dalszej części spotkani zadawali wiele pytań dotyczących szczegółów ich interesujących, chociażby z racji swoich koneksji rodzinnych z osobami zaprezentowanymi w omawianej książce i najczęściej pan Rafał zaspokajał ich ciekawość.

W spotkaniu uczestniczyło około 40 osób, większość ustawiła się w kolejce po autograf autora.